Kırım Tatarları Fotoğraf Müzesi

tatars.org Kullanım Koşulları

tatars.org ("tatars.org" veya "biz") tarafından işletilen tatars.com ("Site") ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederiz. Bu Siteyi nasıl işlettiğimizi, neler sunduğumuz ve birlikte nasıl çalışabileceğimizi anlamanız için lütfen bu Kullanım Koşullarını(" Şartlar ") dikkatlice okuyun. Lütfen Gizlilik Politikamızı, Telif Hakkımızı ve IP Politikamızıda okuyun. İster masaüstü bilgisayarda ister mobil cihazda olsun, Siteyi ve Hizmetleri (aşağıda tanımlanmıştır) kullanarak (yeni ziyaret ediyor olsanız bile), ziyaretiniz sırasında yayınlanan Şartlar, Gizlilik Politikası ve Telif Hakkı ve IP Politikasını kabul etmiş olursunuz.

Hakkımızda

tatars.org site hizmetlerimiz aracılığıyla sunulan görüntü depolama, barındırma, paylaşma ve arama hizmetlerinin yanı sıra baskı hizmetleri (topluca "Hizmetler" olarak adlandırılır) ve satıcılarımız tarafından sağlanan siteler sunar.

Müşterilerimiz

Site 16 yaş ve üzeri herkese açıktır, Ancak Hizmetlerin bazıları yalnızca Ücretsiz Hesap veya Ücretli Hesap (topluca "Hesap") oluşturan kişiler ("Aboneler") tarafından kullanılabilir. Abone olarak kaydolmadan resim aramak için Siteyi ziyaret edebilirsiniz, ancak bu kadar çok Hizmet sunan hem Ücretsiz Hesap hem de Ücretli Hesap seçenekleriyle, sizin için doğru planı bulacağınıza inanıyoruz!

Abone Sorumlulukları

Abone olduğunuzda, aşağıdakileri kabul edersiniz:

·        Abone olmak için kaydolup bir Hesap oluşturduğunuzda gerçek bilgiler sağladığınızı;

·        Bize, kayıt sırasında ve/veya bundan sonra herhangi bir zamanda, yanıt gerektirecek onaylayan bir e-posta yoluyla onaylamanız gerekeceği geçerli bir e-posta adresi verdiğizi; kaydınızı tamamlamak veya Hesabınızı aktif tutmak;

·        Hesabınızda oluşan herhangi bir değişikliği bize bildireceğinizi;

·        16 yaşından veya daha büyük olduğunuzu;

·        Hizmetleri kullanırken herhangi bir yasayı ihlal etmidiğinizi;

·        Hizmetlerin hiçbirini yeniden satmadığınızı; ve

·        Sadece siyah beyaz resimlerinizi depolayacağınızı

·        Abone olarak bu Şartları ihlal etmeyeceğinizi

·        Kabul etmiş olursunuz..

Abone olursanız, İçeriğinizi güvenli bir parolayla korumak ve şifrenizi kimseyle paylaşmamak için Hesabınızdaki "İçerik" (aşağıda tanımlanmıştır) ve faaliyetlerden sorumlu olursunuz. Güvenli bir parola oluşturmak için sayılar, semboller ve küçük ve büyük harflerin bir kombinasyonunu kullanmanızı öneririz.

tatars.org, hesabınızı herhangi bir zamanda (söz konusu işlem sırasında aylık veya yıllık abonelik için ödeme yapmış olsanız bile), bu Şartların herhangi bir ihlali için uyarıda bulunmadan, önceden bildirimde veya açıklama yapmadan ve sorumluluk almadan askıya alma, kısıtlama veya sonlandırma hakkını saklı tutar ve hatta gerekirse yasal işlem yapabilir. Hesabınızın feshi, tatars.org'un takdirine bağlı olarak İçeriğinizi uyarıda bulunmadan kalıcı olarak kaldırmayı içerebilir.

Örneğin, başkalarının fikri mülkiyet haklarını ihlal ederseniz, topluluk standartlarımızı ihlal ederseniz veya Siteyi veya Hizmetleri kullanarak yasa dışı eylemlerde bulunursanız Hesabınızı feshedebiliriz — ancak kendi takdirimize bağlı olarak, Sitenin veya Hizmetlerin tamamına veya herhangi bir bölümüne erişimi reddedebilir, kısıtlayabilir veya askıya alabilir veya benzer bir şey olduğunda Hesabınızı askıya alabilir, kısıtlayabilir veya sonlandırabiliriz. Tahsis edilen depolama sınırınızı aştıysanız tatars.org burada açıklandığı gibi belirli işlemler yapıncaya veya Hesabınızı sonlandırana kadar Hesabınızı askıya alabilir.

Hizmetleri kullanmayı istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Artık abone olmadıktan sonra bile, İçeriğiniz hakkında bize verdiğiniz sözlerden sorumlu olmaya devam edersiniz. Aşağıda daha ayrıntılı olarak belirtildiği gibi, sözlerinizin tutulmaması sonucu ortaya çıkan zararlardan siz sorumlu olursunuz.

Hesap Türleri, Fiyatlandırma ve Limitler

·        Ziyaret: Resim aramaları yapmak amacıyla Siteyi ziyaret etmenin bir maliyeti yoktur. İçeriğini "herkese açık" olarak işaretleyen diğer Site Aboneleri tarafından yüklenen içeriğe bağlantılar da paylaşabilirsiniz.

·        Ücretsiz (Sınırlı) Hesap: Her ücretsiz hesap, gigabayt cinsinden ifade edilen belirli bir depolama alanının daha azını ve toplam görüntü sayısını temel alan sınırlı miktarda İçerik depolama alanı sağlar. Örneğin, kısıtlama 2,5 GB veya 250 görüntüyse, bu iki eşikten birine ulaşıldıktan sonra herhangi bir ek resim yükleyemezsiniz. Ücretsiz hesabımız üçüncü taraf görüntü barındırmaya izin vermez.

Ücretsiz bir hesap abonesi, gigabayt cinsinden ifade edilen belirli bir depolama alanının daha azı ve toplam görüntü sayısına göre belirlenen ayrılan depolama alanını aşarsa şunları alabilir: Uygun ücretli hesap abonelik düzeyini seçerek ücretli bir hesaba yükseltebilir. Ayrılan depolama alanının altına inmek için kitaplıklarındaki görüntü sayısını azaltabilir veya ücretsiz hesaplarını kapatabilir. Alternatif olarak tatars.org aboneliğinizi sonlandırabilir ve istekleri üzerine içeriklerini kalıcı olarak silebilir. tatars.org üyesi haklar yasa tasarısı uyarınca tahsis edilen depolama kapasitenizi aşsanız bile (Bu şartları ihlal ettiğini düşündüğünüz içeriği hariç tutarak) resminizi izniniz olmadan silmeyeceğimizi unutmayın. Ücretsiz hesap tatars.org’un belirlediği sınırlı sayıda resim barındırmaya izin verir. Tamamen ve mutlak takdirimize bağlı olarak ücretsiz bir hesabın bir görüntüyü barındırmasına izin verdiğimiz ölçüde görüntü  ve görüntünün bizim için ücretsiz olarak barındırıldığını yansıtan bir tatars.org filiğranı içerecektir. Herhangi bir ücretsiz görüntü barındırmaya izin verirsek resmi engelleme veya bulanıklaştırma ve resmi tamamen kendi taktirimize bağlı olarak watermark etme hakkımızı saklı tutarız.  Ücretsiz hesap sahiplerinin, üçüncü tarafı barındırmaya izin veren ücretli bir hesaba yükseltmeleri şiddetle teşvik edilir.

Ücretli Hesap: tatars.org Aboneye daha fazla depolama alanı, görüntü barındırma ve diğer hizmetleri veren çeşitli ücretli seçenekler sunar. Ücretli Hesapların aylık veya yıllık olarak sizin seçeneğinizle faturalandırıldığını lütfen unutmayın.

·        Ara ve uzman düzeyindeki planlar, sınırsız (aşağıdaki tanıma bakın) görüntü barındırma sunan tek ücretli hesaplardır. Başlangıç planı ücretsiz hesapla aynı barındırma avantajlarını sunar. (ayrıntılar için yukarıdaki ücretsiz hesap bilgilerine bakın) Not: “sınırsız” kendi takdirimize bağlı olarak günde veya ayda veya başka bir ölçüm süresinde aşırı miktarda bant genişliği kullanabileceğiniz anlamına gelmez. Nesil.com, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, aşırı bant genişliği kullanımını belirleyecek ve bunu uygun gördüğü zaman azaltma uygulama hakkına sahip olacaktır.

·        Tüm Ücretli Hesapların Ek Özellikleri: Herhangi bir Ücretli Hesaba yükselttiğinde şunları da alırsınız:

·        Premium Destek. Teknik destek ekibimize doğrudan erişebilirsiniz.

·        Reklam yok. Ücretli Hesabınıza giriş yaptığınızda Sitede herhangi bir üçüncü taraf reklamı görmezsiniz (not: (1) tatars.org 'da resimlerinizin izleyicileri de Ücretli Hesapları olmadığı sürece reklamları görür ve (2) tatars.org tekliflerini ve duyurularını görmeye devam edersiniz).

·        Ücretli Hesabınızı Değiştirme: tatars.org, Ücretli Planlarının Hizmetlerini ve özelliklerini istediği zaman değiştirme hakkına sahiptir. Ücretli Hesap Abonesiyseniz, her zaman daha üst düzey bir Ücretli Hesaba yükseltebilirsiniz ve Ücretli Hesaba kaydolduğunuzda aylık veya yıllık ödeme seçeneği belirleyip seçmediğinize bağlı olarak, bu tür değişikliklerden sonraki aylık veya yıllık dönem yıldönümünde Hesap seviyenizi düşürme fırsatına sahip olursunuz.

·        Ödemeler, Son Kullanma Tarihleri, İadeler ve İptaller:

·        Ücretli Bir Hesaba abone olduğunuzda, tatars.org 'a geçerli tüm ücretler için seçtiğiniz ödeme yöntemini kullanarak sizden ücret alma yetkisi verebilirsiniz. Bundan sonra nesil.org, bir sonraki yenilemeden önce otomatik yenilemeyi iptal etmek veya devre dışı bırakmak istediğinizi bize bildirmediğiniz sürece, kredi kartınızdan aylık veya yıllık olarak otomatik olarak ücret tahsil edecektir.

·        Ücretli Hesap Aboneleri, tatars.org 'a eksiksiz ve doğru faturalandırma ve iletişim bilgileri sağlamaktan (ve gerektiğinde güncellemekten) sorumludur.

·        Ücretli Hesap Aboneleri, info@tatars.org ile  iletişime geçerek veya Sitede sunulan diğer iptal yöntemini izleyerek istediği zaman iptal edebilir. Aşağıda belirtilenler dışında iptal ederseniz, gelecekteki herhangi bir abonelik dönemi için ücretlendirilmezsiniz ve mevcut ücretli sürenin sonuna kadar satın aldığınız hizmeti almaya devam edersiniz.

·        Ücretler, yürürlükteki yasaların gerektirebileceği durumlar dışında iade edilmez ve şu şekildedir: Abonelik ödemenizin sitemizde yeni bir ücretli abonelikle bağlantılı olarak ilk kez başlatıldığınız veya mevcut bir ücretli aboneliğin yenilenmesiyle bağlantılı olarak bizim taraflarımızdan işlendiğiniz andan itibaren kırk sekiz (48) saat içinde ("İade Süresi"), info@tatars.org ile iletişime geçerek bize ödediğiniz ödemenin tamamının iptalini ve iadesini talep edebilirsiniz.  İptal/iade talebinizin söz konusu İade Süresi içinde tarafımızdan alınması gerekmektedir.  Bu İade Süresinin son tarihinde istisna yoktur ve talebinizin zamanında alınıp alınmadığına dair tek belirlemeyi yapacağız: (i) zamanında alındı ve (2) bize açıkça iletildi.

·        Herhangi bir ücret zamanında ödenmezse veya nesil.org için  sağlanan kredi kartı bilgilerini kullanarak işleminizi yapamazsa, nesil.org  geçerli ödeme yapılana kadar Hesabınızı askıya alabilir veya sonlandırabilir.

·        Ücretli Hesap Aboneleri geçerli tüm vergilerden sorumludur. Nesil.org gerektiğinde vergi tahsil edecektir.

 

·        İçerik ve Hizmet Sınırları

 

·        tatars.org sizin gibi kullanıcılar sayesinde büyümeye ve daha iyi olmaya devam ediyor. Aboneyseniz, herhangi bir sayı, boyut veya kalitede ("İçerik") görüntü dosyaları yükleyebilirsiniz. Ancak, bazı sınırlamalar şunlardır:

 

·        Dosya Boyutu ve Bant Genişliği Sınırları: Sahip olduğunuz dosya boyutu, bant genişliği ve depolama miktarı Hesap düzeyinize göredir.

·        İçerik Sınırı Türleri; Topluluk Standartlarımız: tatars.org 'da, herkesin hoş karşılandığı bir yer yaratmaya çalışıyoruz, bu yüzden lütfen başkalarına dikkat edin. Genel olarak, oluşturmadığınız, başkasının haklarını ihlal eden, başka bir kişiyi küçük düşüren, saldırgan veya taciz edici, kişilere veya hayvanlara yönelik şiddeti (yasal avlanma hariç), yasadışı uyuşturucu kullanımını veya diğer yasadışı eylemleri tasvir eden veya teşvik eden, vücut sıvılarını (tükürük dışında) gösteren, cinsel davranışta bulunan insanları veya hayvanları gösteren, kişisel bilgi veya şifre arayan, spam içeren veya yasa dışı olan İçeriği yüklemeyin. Bu yasakları veya benzer faaliyetleri ihlal ettiğiniz için Siteyi ve Hizmetlerimizi kullanımınızı kısıtlama veya sonlandırma hakkımızı saklı tutarız. 

 

 

·        İçerik ve Gizlilik

·        tatars.org'u kullanırken gönderdiğiniz, yüklediğiniz veya görüntülediğiniz herhangi bir İçerik üzerindeki tüm haklarınızı korursunuz. Bu, yayınladığınız tüm İçeriğin sahibi olduğunuz ve ayarlarından sorumlu olduğunuz anlamına gelir:

 

·        Yüklediğiniz herhangi bir İçeriği "özel" olarak işaretleyebilirsiniz. "Özel" olarak işaretlenmiş içerik Sitedeki genel arama sonuçlarında gösterilmez ve yalnızca erişim verdiğiniz kullanıcılar İçeriği görüntüleyebilir.

·        Tanımsız

·        "Özel" olarak işaretlenmiş İçeriği yüklediğinizde, bize dünya çapında, münhasır olmayan, telifsiz, hakkı ve lisansı verirsiniz: İçeriği kopyalamak, yayınlamak, görüntülemek ve çoğaltmak, böylece Hizmetlerimizi isteğiniz üzerine size ve başkalarına sunabiliriz (ör. görüntü paylaşımı ve barındırma sizin hakkınızda).

·        Tanımsız

·        Hesabınızı kapatır ve İçeriğinizi silmemizi talep ederseniz (info@tatars.org bizimle iletişime geçerek), İçeriğinizi Siteden kaldırırız (herhangi bir nedenle yasal olarak sürdürmek zorunda olmadığımız sürece).  Hesabınızı kapatırsanız ve böyle bir yazılı talepte bulunmazsanız, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak resimlerinizi koruyabilir veya silebiliriz.  Ayrıntılar için Gizlilik Politikası'na bakın.

·         

·        İçeriği daha önce "herkese açık" olarak işaretlenmiş "özel" olarak işaretlerseniz, tatars.org  içeriği Sitedeki arama sonuçlarından derhal gizler.

·        "Herkese açık" veya "özel" olarak belirlenmiş olsun, yüklediğiniz tüm İçeriğin, gizlilik ayarlarını sildikten veya değiştirdikten sonra bile birçok nedenden dolayı bizim tarafımızdan yedek dosya olarak veya sunucularda saklanabileceğini ve görüntü etiketleme yeteneklerimizi geliştirmek gibi kendi dahili amaçlarımız için gerektiğinde saklayıp kullanabileceğimizi unutmayın.

 

·        "Herkese açık" olarak işaretlenmiş İçeriği yüklediğinizde, bize dünya çapında, münhasır olmayan, telifsiz, hakkı ve lisansı verirsiniz: kopyalama, iletme, dağıtma, akış, yayınlama, herkese açık olarak görüntüleme (örneğin başka bir yerde yayınlama), ister basılı ister şu anda var olan veya daha sonra geliştirilen herhangi bir elektronik sürümde olsun, başkalarına bu tür hakları alt lisanslama hakkı da dahil olmak üzere herhangi bir amaç için bundan türev çalışmalar üretmek ve oluşturmak.

·        İçeriğinizi herkese açık hale getirerek, diğer tüm Site kullanıcılarına, bu kullanımın ticari bir amaç için olmaması koşuluyla, Site, üçüncü taraf web siteleri veya uygulamaları (örneğin, Abonelerin İçerik veya tişört ve İçerik içeren benzer öğelerin baskılarını sipariş etmelerine izin veren hizmetler aracılığıyla) aracılığıyla kopyalama, dağıtma, herkese açık olarak gerçekleştirme, kamuya açık olarak görüntüleme, çoğaltma ve türev çalışmalar oluşturma hakkı vermiş olursunuz.

·        Yükleyerek, İçeriğin başkasına ait olmadığını ve İçeriğinizin yüklenmesinin ve kullanılmasının başkasının gizlilik haklarını, tanıtım haklarını, telif haklarını, sözleşme haklarını, fikri mülkiyet haklarını veya insan haklarını ihlal etmediğini onaylarsınız. Başkalarının haklarını ihlal ettiğinizi veya size ait olmayan İçeriği kullandığınızı öğrenirsek, tatars.org bu İçeriği kaldırma hakkına sahiptir ve ihlalle ilgili tüm maliyetlerden sorumlu olduğunuzu kabul edersiniz.

·        tatars.org, İçeriğinizi manipüle edebilir ve görüntüleyebilir ve Hizmetler genelinde kullanılmasına izin vermek için Hizmetleri (kodlama ve/veya yeniden biçimlendirme İçeriği dahil) sunmak için satıcılarımızdan resim etiketlemesi alabilir.

·         

·        tatars.org, bu Şartlarda başka bir yerde açıklanan bant genişliği sınırlamalarımızı ve bize nasıl ve nelerin bağlı olduğunu aşmanız durumunda, İçeriğinizin üzerine veya yakınına reklam, promosyon, bildirim veya tanımlayıcı, afiş ve filigran yerleştirme ve barındırılan resimlerinizi bulanıklaştırma veya engelleme hakkına sahiptir.

·        tatars.org İçeriği denetleyebilir. Ancak, yüklediğiniz şeyden sorumlu değiliz ve uygunsuz İçeriği değiştirme veya kaldırma yükümlülüğümüz yoktur. Site'de "uygunsuz olarak işaretleme" bağlantıları gibi bazı araçlar sağladık, böylece İçeriği rahatsız edici bulursanız bize bildirebilirsiniz.  Genel bir kural olarak, bu Şartlarda belirtilen topluluk standartlarımıza tabi olarak "iş için güvenli değil" namı diğer "NSFW" İçeriğine izin veririz.  İçeriğinizin ve/veya albümlerinizin adını "herkese açık" olarak "özel" olarak değiştirme hakkımızı saklı tutarız.  Bununla birlikte, siz sizden sizin adınıza istemeden İçeriğinizdeki veya albümlerinizdeki "özel" ayarınızı "herkese açık" olarak değiştirmeyeceğiz.

 

·        Hizmetleri kullanmayı bırakırsanız, İçeriğinizi aktif olarak kaldırmadıkça İçeriğiniz Sitede kalabilir ve bize ve diğer Site kullanıcılarına verdiğiniz haklar kalabilir.  Buna bakılmaksızın tatars.org, Haklarımız Ve bu Şartlara tabi olarak İçeriğinizi tamamen kendi takdirine bağlı olarak arşivlenebilir veya silebilir.

·        Siteyi ve Hizmetleri geliştirmeye devam etmek için, Sitedeki sahip olduğumuz veya bize lisanslanmış yazılımları ve diğer şeyleri kullanabiliriz ("tatars.org Yazılımı"). tatars.org ayrıca Sitenin görünümünü, hissini ve mimarisini yarattı ve belirli görüntüler ve videolar ("tatars.org İçeriği") yayınladı. tatars.org İçeriği ve tatars.org Yazılımı birlikte "tatars.org Materyalleri"dir. tatars.org Malzemeleri bizimdir ve bizimle kalır. Siteyi görüntüleme dışında, tatars.org Yazılımını kopyalamayacağınızı, dağıtmayacağınızı, herkese açık olarak gerçekleştirmeyeceğinizi, herkese açık olarak görüntülemeyeceğinizi, çoğaltmayacağınızı veya türev çalışmalar oluşturmayacağınızı kabul edersiniz. Bu Şartları takip ederseniz, tatars.org İçeriğini Sitedeki diğer İçerikleri kullandığınız gibi kullanma ve görüntüleme hakkına sahipsiniz.

 

Kullanım Sınırları

·        Siteyi veya çalışma şeklini bozmak, diğer kullanıcının Siteden veya Hizmetlerden yararlanmasına müdahale etmek veya Siteyi insanları aldatmak, taciz etmek veya talep etmek için kullanmak bu Şartların ihlalidir.

·        Siteyi, fusker dosyalarını kazımak veya veri madenciliği, robotlar veya benzer veri toplama ve çıkarma araçlarından başka bir şekilde yararlanmak da bir ihlaldir.

·        Hesap erişiminizi kimseye satamayabilir veya paylaşamayabilirsiniz.  Örneğin, tatars.org 'dan bağlantılı resimlerle üçüncü taraflara web sitesi şablonları satmak.

·        Bu yasakları veya benzer faaliyetleri ihlal etmek için kullanımınızı askıya almak, kısıtlamak veya sonlandırmak tatars.org ‘un inisiyatifindedir.

 

·        Diğer Önemli Yönergeler

·        Diğer Site kullanıcılarıyla olan etkileşimlerinizden yalnızca siz sorumlusunuz. Bununla birlikte, Site ve Hizmetlerin yararına müdahale etme hakkımızı saklı tutarız, ancak zorunlu değiliz.

·        Bu Koşullar, Telif Hakkı ve IP Politikası ve Gizlilik Politikası değişebilir. Tekrar, lütfen bu belgeyi ve diğer politikalarımızı dikkatlice okuyun. Herhangi bir "büyük" değişiklik yapılıp yapılmadığını duyurabiliriz, ancak değişiklikten sonra Siteyi veya herhangi bir Hizmeti kullandığınız sürece, herhangi bir ayrı bildirimden bağımsız olarak, Şartların yayınlanan geçerli sürümünü kabul edersiniz.

·        Sitemiz Türkiye'de barındırılıyor. Ülkenizde sizin için buradan daha fazla veya daha az koruma olabilir.

·        Site ile bağlantılı olarak kullanılabilen yazılımlar ve Site aracılığıyla sunulan hizmetler ("Yazılım") Türk Devleti ihracat kontrollerine tabidir. Hiçbir Yazılım Hizmetlerden indirilemez veya Türkiye ihracat yasalarına aykırı olarak başka bir şekilde ihraç edilemez veya yeniden ihraç edilemez. Yazılımı indirmek veya kullanmak tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.

·        Bu Şartlar, herhangi bir kanun ihtilafı hükümlerine bakılmaksızın Ankara İli yasalarına tabidir ve bunlara uygun olarak yorumlanır. Siz ve tatars.org, Sözleşmeden veya Hizmetlerden kaynaklanan herhangi bir anlaşmazlığı çözmek için Ankara ilinde bulunan mahkemelerin münhasır yargı yetkisine boyun eğmeyi kabul edersiniz.

·         

·        SİZ VE tatars.ORG, İHLALİN VEYA ANLAŞMAZLIĞIN İLK İDDASINDAN SONRAKİ OTUZ (30) GÜN İÇİNDE YÜRÜTÜLEN ARABULUCULUK YOLUYLA, BU ŞARTLARIN İHLALİNİ VEYA BU ŞARTLAR ALTINDA VEYA BUNLARLA BAĞLANTILI OLARAK ORTAYA ÇIKAN DİĞER ANLAŞMAZLIKLARI ÇÖZMEK İÇİN İYİ NİYETLE ÇABA SARF EDECEKSİNİZ. BU TÜR BİR ARABULUCULUĞUN SEKİZ (8) SAATİ İHLALİ VEYA ANLAŞMAZLIĞI TAM OLARAK ÇÖZMEZSE VEYA TARAFLAR BU TÜR BİR ARABULUCULUK YAPMAZSA, İHLAL VEYA ANLAŞMAZLIK ADALET BAKANLIĞI UZLAŞMA BÖLÜMÜ ( https://uzlasma.adalet.gov.tr/) UYARINCA BAĞLAYICI TAHKİM YOLUYLA ÇÖZÜLÜR. YUKARIDAKİ ARABULUCULUK VE TAHKİM HÜKÜMLERİNE BAKILMAKSIZIN, TATARS.ORG, İDDİA EDİLEN FİKRİ MÜLKİYET HAKLARININ İHLALİNE VEYA DİĞER İHLALLERİNE KARŞI GEÇİCİ, ÖN VE KALICI İHTİYATİ TEDBİR VEYA HAKLARINI VEYA BU ŞARTLARI SAVUNMAK VEYA UYGULAMAK İÇİN MAKUL OLARAK GEREKLİ GÖRDÜĞÜ DİĞER RAHATLAMAYI, YETKİLİ YARGI YETKİSİNİN HERHANGİ BİR MAHKEMESİNDE ARAMAK VE ALMAKTAN ASLA ENGELLENMEYECEK VEYA GECİKTİRİLMEYECEKTİR.

 

·        tatars.org abonesi olarak, Hizmetlerin herhangi bir kişi tarafından kötüye kullanıldığını fark ederseniz, lütfen info@tatars.org e-posta ile e-posta gönder ve söz konusu materyalin bulunabileceği bir URL ekleyin. Bu tür bir kötüye kullanım, telif hakkı veya diğer fikri mülkiyet haklarının ihlal edildiği şüphesini içeriyorsa, lütfen tatars.org  Telif Hakkı ve IP Politikası'nı izleyin.

·        Siteyi kendi riskinizle kullanırsınız Site ve Hizmetler "OLDUĞU GiBi" sağlanır.

·        Sitenin özel ihtiyaçlarınızdan herhangi birini karşıladığını veya Siteyi kullanırsanız belirli bir sonuç alacağınızı söylemiyoruz. Diğer kullanıcıların çevrimiçi veya devre dışı davranışlarının yürütülmesinden sorumlu değiliz.

·        İçeriğinizin yedeklerini her zaman saklamanızı teşvik ediyoruz. İçeriğinizden herhangi birinin silinmesi veya bozulması veya Sitenin veya hizmetlerin herhangi bir şekilde değiştirilmesi, askıya alınması veya durdurulması, Ücretli Hesap Abonesi olsanız bile herhangi bir İçeriği kaybetmenize neden olursa tatars.org sorumlu değildir.

·         

·        Siteyi her zaman çalışır durumda tutmak için çaba sarf ederken, Siteyi bakımımızın sonucu veya herhangi bir ağın herhangi bir sorunu veya teknik arızası olsun, herhangi bir kullanıcı iletişimine herhangi bir hata, ihmal, kesinti, silme, kusur, işletme veya iletimdeki gecikmeler, iletişim hattı arızası, hırsızlık veya imha veya yetkisiz erişim veya herhangi bir kullanıcı iletişiminin değiştirilmesinden, sunucular, yazılım veya ekipman, İnternet trafiği veya herhangi bir doğa hatasından sorumlu değiliz.

·        Sitede veya Site aracılığıyla yayınlanan reklamlardan, uygulamalardan veya hizmetlerden sorumlu değiliz ve reklam verenlerimiz tarafından veya baskı satıcımız da dahil olmak üzere diğer web siteleri veya uygulamalar aracılığıyla sağlanan mal veya hizmetlerden de sorumlu değiliz.

 

·        Site, tatars.org ile tamamen ilgisi olmayan diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Örneğin, bir görüntü yazdırmak istediğinizde, tatars.org 'un yazdırma satıcısına yönlendirilirsiniz. Yazdırma sitesine girerseniz veya üçüncü taraf sitelere bağlantılara başka bir şekilde tıklarsanız, Siteden ayrılacaksınız. Bunu yaptığınızda, diğer sitenin kullanım koşullarına ve gizlilik politikasına tabi olursunuz. Bu sitenin hüküm ve politikalarını gözden geçirmelisiniz.

 

·        Akılda Tutulması Gerekenler

·        Bu Şartlardaki, Telif Hakkı ve IP Politikamızdaki ve Gizlilik Politikamızdaki her şey bağlayıcı bir sözleşme olsa da, aşağıdakileri size bildirmemiz gerekir:

·         

·        Sorumluluk Sınırlaması. TATARS.ORG, HİZMETLERİ KULLANAMAMANIZ VEYA KULLANAMAMANIZDAN KAYNAKLANAN KAYIP KAR ZARARLARI DAHİl HERHANGI BİR DOLAYLI, SONUÇ OLARAK ORTAYA ÇIKAN, ÖRNEK, ARITICI, ÖZEL VEYA CEZAYA AYKIRICI ZARARLARDAN HİÇBİR DURUMDA SİZE VEYA HERHANGI BİR ÜÇÜNCÜ TARAFA SORUMLU OLMAYACAKTIR. BURADA YER ALANIN AKSİNE HERHANGİ BİR ŞEYE BAKILMAKSIZIN, TATARS.ORG 'UN HERHANGİ BİR NEDENLE VE EYLEMİN ŞEKLİ NE OLURSA OLSUN SİZE KARŞI SORUMLULUĞU, HER ZAMAN, VARSA, O ZAMAN CARİ HESAP DÖNEMİNDE HİZMETLER İÇİN TATARS.ORG'A ÖDEDİĞİNİZ TUTARLA SINIRLI OLACAKTIR. ÜCRETSİZ HESAP VE DİĞER KULLANICILAR, BU TÜR ÜCRETSİZ HESABIN VEYA BAŞKA BİR KULLANICININ HİZMETLERİ KULLANIMININ HERHANGİ BİR NEDENLE VEYA HERHANGİ BİR NEDENLE KISITLANMASI VEYA SONLANDIRILMASI DURUMUNDA TATARS.ORG 'UN KENDİLERİNE KARŞI HİÇBİR SORUMLULUĞU OLMAYACAĞINI KABUL VE BEYAN EDER.

 

·        Bize olan tazminatınız. İçerikteki haklarınızla ilgili olarak burada yapılan beyanlardan herhangi birini ihlal ederseniz veya İçerik yüklemeniz vermiş olduğunuz sözlerden herhangi birini ihlal ederse, tatars.org 'u, bağlı kuruluşlarını ve bağlı kuruluşlarını ve ilgili memurlarını, acentelerini, ortaklarını ve çalışanlarını, Siteyi ve Hizmetleri ihlal ettiğiniz ve/veya Site ve Hizmetler aracılığıyla yayınladığınız herhangi bir İçeriği ihlal ettiğiniz veya bunlardan kaynaklanan herhangi bir üçüncü taraf tarafından yapılan veya bunlardan kaynaklanan makul avukatlık ücretleri de dahil olmak üzere herhangi bir kayıp, sorumluluk, talep veya talepten zarar görmeden tazmin etmeyi, savunmayı ve tutmayı kabul edersiniz.

·        Bazı Yükümlülükler Siz Gittikten Sonra Bile Devam Eder. Hesabınızı kapatsanız veya Aboneliğinizi sonlandırsak bile, Siteyi ve Hizmetleri kullanırken meydana gelen ihlallerden bizi tazmin etmekten sorumlu olursunuz. Bize ve diğer Site kullanıcılarına olan yükümlülükleriniz, doğası gereği kapanma veya sonlandırmadan kurtulmayı amaçlamaktadır.

 

·        Bize Ulaşın

·        Kopyalarını Alın: info@tatars.org

·        Konu: Kullanım Şartları Sözleşmesi'nden bize e-posta göndererek bu Şartların bir kopyasını talep edebilirsiniz.

·        Soru: Lütfen info@tatars.org adresinden bizimle iletişime geçin.